Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,659 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ansa – Ne takimin Zhang Jindong-Florentino Perez u fol edhe per James Rodriguez!

Ansa – Ne takimin Zhang Jindong-Florentino Perez u fol edhe per James Rodriguez!
  • On 25/02/2017, 18:26

Sic raporton Ansa, ne takimin ndermjet Zhang Jindong e Florentino Perez u fol edhe per nje transferim te mundshem tek zikaltrit te James Rodriguez. “James Rodriguez nje objektiv i Inter”, ky ishte titulli kesaj te perditshmeje. Zhang takoj  presidentin e Real Madrid, ku pervec te drejtaveve televizive, folen edhe per kalimin e trekuartistit kolumbian tek Inter. Tekniku Stefano Pioli, ka konfirmuar dje ne konferencen e shtypit, se me drejtuesit do bisedojne per te tashmen por dhe te ardhmen. Dicka eshte e sigurt, ne vere skuadra do perforcohet me lojtare shume te rendesishem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.