Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 25, 2019

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Gazzetta dello Sport – Vjen ora e Mateo Kovacic! Kroati do i zere vendin ne formacion…

31/08/2013, 15:14 |

Tek ai varen shpresat me te medha te tifozev zikalter: Po flasim per Mateo Kovacic, lojtari talent i paster, i cili edhe pse eshte vetem 19 vjec, ka bere te gjithe publikun e San Siros per vete sikur … Read More

Kontakte te perfaqsuesve te Thohir me Milanin. Ja motivet…

31/08/2013, 14:58 |

“Paralelisht, sic edhe mendohej, kane filluar kontaktet edhe me perfaqesuesit e sektorit te marketingut te Milanit. Te dy skuadrat milaneze zhvillojne sebashku disa aktivitete qe lidhen me stadiumin. Nga ketu ka lindur nevoja qe te shikohen marveshjet por … Read More

Kempf, futet ne gare edhe Interi: Eshte gati oferta!

31/08/2013, 1:08 |

Ndermjet Juventusit dhe Marc Oliver Kempf futet Interi.

Sipas asaj qe thote Gianluca di Marzio nga studiot e Sky, sot shoqeria bardhezi ka prezantuar oferten e saj tek Entraiti i Frankfurit, ndersa neser pritet qe … Read More

Wallace: “Mendoj vetem per Interin. E ardhmja nuk varet nga une! Tani jam i gatshem…”

29/08/2013, 15:54 |

Dita e prezantimit per te sapoardhurin Wallace, perforcimi i krahut te djathte per Interin i ardhur nga Chelsea disa dite me pare ne huazim. Ai sot u prezantua zyrtarisht ne Appiano Gentile pak minuta me pare perpara shtypit … Read More

SKY – Gjithcka e mbaruar: Schelotto eshte nje lojtar i Sassuolo! Huazim dhe…

28/08/2013, 17:52 |

Eshte arritur marveshja. Me ne fund. Schelotto ka firmosur per Sassuolon: Huazim me te drejte blerje te vendosur 2.5 milion euro per gjysmen e kartonit. Operacioni eshte mbyllur disa minuta me pare sic ka thene Sky Sport 24, dhe … Read More

Ruben Botta, Livorno i ben nje nder Interit: Do ta teseroje, qe ai me pas te…

28/08/2013, 17:33 |

Livorno mund ti ktheje nje nder Interit: Pasi ka siguruar ne radhet e saj shume lojtare zikalter ne huazim, shoqeria toskane po punon me Interin qe te teseroje argjentinasin e blere nga Interi Ruben Botta, i cili ka … Read More

Presentation Day – Interi neser do te prezantoje 3 blerje!

28/08/2013, 17:21 |

Jorge Pires de Fonseca Rolando, Oliveira Dos Santos Wallace e Saphir Sliti Taïder do te jene lojtaret qe do te prezantohen zyrtarisht perpara shtypit neser, te enjten me 29 gusht: Dy mbrojtesit dhe mesfushori do te takojne gazetaret … Read More

Sky – Inter, situata ne merkaton dalese: Gjashte lojtare kane valixhet gati!

27/08/2013, 23:05 |

Merkato zikalter ka hyre zyrtarisht ne zonen e nxehte me emrin e Samuel Eto’o qe vazhdon te mbetet obiektivi kryesor (sipas mediave), por mesa thuhet favorit ne kete mes eshte Chelsea dhe Kamerunasi eshte gati te pranoje oferten … Read More

O Jogo: “Interi pas Fernandos, tashme dihet. Zikalterit ofrojne 3 lojtare…”

27/08/2013, 0:11 |

Java e fundit e merkatos, por nuk duhet se jane te mbyllur akoma dyert tek Interi per ardhjen e nje mesfushori tjeter.

Interesi i zikalterve per mesfushorin e Portos Fernando, nuk eshte zbehur aspak, dhe mardheniet … Read More

Sky – Inter-Genoa, shans per Kuzmanovic? Mazzarri avancon Alvarez, ja formacioni i mundshem!

25/08/2013, 16:05 |

Kovacic dhe Taider ne pankine, Kuzmanovic i hedhur ne fushe si mesfushor qendre i majte. Keto mund te jene te rejat qe Walter Mazzarri do te prezantoje ne ndeshjen me Genoan.

Mauro Icardi eshte rekupreuar, por … Read More

Mazzarri gjithmone ne rregull ne ndeshjen e pare me klubin e ri

25/08/2013, 12:58 |

Perpara tifozeve te rinj Mazzarri eshte mesuar qe te nise mire.

Kete shpjegon sot Gazzetta dello Sport e cila flet me statistiken ne dore. “Duke folur vetem per ndeshjet debutuese ne pankinat e Serise A, asnje … Read More

Gazzetta – Iturbe-Inter, konfirmimet nga tratativa…

25/08/2013, 12:50 |

Idea e fundit e merkatos zikalter eshte ajo e lojtarit te ri argjentinas se Portos Juan Manuel Iturbe.

Ai eshte sulmues krahu dhe i dyte shume i shpejte i cili njihet edhe per nje dribling mjaft … Read More

Topi i Arte Zikalter | Inter-Genoa 2-0

24/08/2013, 20:55 |

Pershendetje zikalter. Mirsevini ne rubriken tone me te re ‘Topi i Arte Zikalter’.

Ne kete rubrike do te zgjedhim 3 lojtaret me te mire te Interit cdo ndeshje, dhe do i vlersojme ata me pike: Per … Read More

Mazzarri: “Thohir? Mendjen e kemi tek fusha. Samuel po rikthehet. Tifozet, Icardi-Eto’o, Kovacic…”

24/08/2013, 15:40 |

Interi eshte gati per ndeshjen e neserme kunder Genoas, ndeshja e pare e kampionatit ne pankinen zikalter per Walter Mazzarrin. Ja fjalet e tij ne konferencen per shtyp te mbyllur para pak minutash, te sjella ne shqip nga … Read More