Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,151 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Banega: “Kam marreveshje me Interin, mungon vetem zyrtarizimi. Zanetti me ka kontaktuar dhe…”

Banega: “Kam marreveshje me Interin, mungon vetem zyrtarizimi. Zanetti me ka kontaktuar dhe…”
Bujar Berishaj

Ever Banega konfirmon. Argjentinasi perserit serish qe e ardhmja e tij eshte me ngjyra zikalter:

“Kemi nje marrveshje. Mungon vetem zyrtarizimi nga klubi. Zanetti ka qene i pari qe me ka kontaktuar me mua dhe jam shume i lumtur qe me ka thirrur”, ka shpjeguar Banega per El Desmarque, gazete nga Sevilla.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.