Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2021

Scroll to top

Top

507 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Barca, cfare zbulimi per mediat: “Ja super oferta e Interit per Messin: te tjeret do kishin thene po sepse…”

Barca, cfare zbulimi per mediat: “Ja super oferta e Interit per Messin: te tjeret do kishin thene po sepse…”
Inter Club Staff

Juan Laporta e kishte thene edhe me pare dicka te tille, por asnjehere nuk kishte folur me detaje per kete gje.

Por me sa duket Interi ka qene me te vertete afer Messit edhe pse kjo ka mbetur vetem nje enderr per zikalterit.

Ne nje interviste te dhene per “El Larguero”, programi i Cadena Ser, ai ka folur per lojtarin argjentinas si dhe per Interin.

Ish-presidenti i Barecelones qe eshte nje kandidat serioz per presidencen e Barcelones ne zgjedhjet e reja, ka thene:

Massimo Moratti Unaware Of Lionel Messi Link With Inter Milan

“Nuk e kam ditur qe ekzistonte nje oferte e Real Madrid per te. Te pakten me aq sa kam pasur une informacion, jo.”

“Ne vitet e kaluara ama ka pasur nje oferte serioze nga Interi per Messin, kete e pranoj dhe kjo eshte e vertete.”

“Shifra? Ka qene nje shifer qe nje president tjeter do ishte lekundur dhe mbase do e kishte pranuar, sepse ishte shume e rendesishme.”

“Interi fliste se mund te paguante shifren e klauzoles, por une i thashe jo dhe me kane pare shume te vendosur ne pozicionin tim.”

“Mendoj se e rriten kete oferte perseri per te me shtyre qe ta pranoja por une nuk e pranova perseri. Prapa asaj oferte ka qene Moratti, natyrisht.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.