Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,068 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SKY – Nese qendron Mazzarri, Cambiasso rinovon. Icardi…

SKY – Nese qendron Mazzarri, Cambiasso rinovon. Icardi…
Xhorxh Gellci

Cambiasso do te rinovoje apo do te zevendesohet? Dhe mbi te gjitha me ke do te zevendesohet? Kete i kane pyetur tifozet Massimiliano Nebulonit ne Sky, i cili eshte pergjigjur: “Nuk e di se cfare tip lojtari Inter do te kerkoje ne te ardhmen per te zevendesuar Cuchu dhe nuk mund ta them, sepse nese qendron Mazzarri, atehere edhe argjentinasi do te rinovoje kontraten.

Ndersa kur pyetet per mundesite qe Icardi te jete titullar ne Firenze: “E veshtire, pavaresisht apelit te Thohir pas ndeshjes me Sassuolon, sipas trajnerit Mauro nuk ka akoma 45 minuta ne kembe…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.