Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 1, 2020

Scroll to top

Top

5,716 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bergomi: “De Paul nuk mund te zevendesoje Perisic: ja pse. Interi nuk transmeton me…”

Bergomi: “De Paul nuk mund te zevendesoje Perisic: ja pse. Interi nuk transmeton me…”
Inter Club Staff

Pas ndeshjes se djeshme, ne studiot e Sky Sport eshte folur per paraqitjen e dobet te Interit dhe zerat e merkatos qe jane konfirmuar edhe nga Beppe Marotta. 

Nje tjeter Beppe kesaj radhe, Bergomi, ka komentuar keshtu zerat:

“Mos mendoni se De Paul mund te zevendesoje Perisic. Eshte me shume nje trekuartist edhe pse niset nga krahet. Nuk ben dot ate pune qe ben kroati apo Politano.”

Pastaj mbi ndeshjen ai thote: “Interi nuk transmeton me emocione ne kete moment. Eshte nje skuader pa emocion. Candreva futet ne loje pasi ka lexuar lajme merkatoje gjate gjithe muajit, nuk eshte ky shpirti i duhur.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.