Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

516 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Calhanoglu flet edhe per Eriksen: “I uroj me te mirat me gjithe zemer. Do te kisha dashur shume qe…”

Calhanoglu flet edhe per Eriksen: “I uroj me te mirat me gjithe zemer. Do te kisha dashur shume qe…”
Inter Club Staff

Eshte Hakan Calhanoglu nje nga lojtaret e Interit qe ka folur diten e djeshme per mikrofonat e DAZN pas ndeshjes.

Ai ka komentuar ate qe ndodhi ne fushen e lojes, por nder te tjera, ka treguar edhe ndjesite e tij te fundit.

“Ne e ndjejme qe jemi me te fortet dhe e shohim ne fushe kete gje. Duam te japim gjithmone maksimumin.”

“Po punojme shume fort dhe mire e kjo gje shihet ne fushen e lojes. Jemi menderisht te lire per te luajtur.”

“Te tjerat vine vete kur je ne kete gjendje. Prandaj jam shume i lumtur per menyren se si skuadra po luan.”

Ke dicka per ti thene Eriksen?

“Me vjen shume keq per te, eshte nje lojtar me kualitet te larte dhe nje person shume i madh. Keshtu me kane thene shoket.”

“Klubi nuk eshte i lumtur per ate qe ka ndodhur. Une e kam zevendesuar dhe i uroj te gjitha te mirat e botes.”

“Do te kisha dashur shume te luaja me te por tani dua qe ne te ardhmen, te luaj edhe per te. I uroj fat ne jeten e tij.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.