Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 24, 2019

Scroll to top

Top

Uncategorized

Topi i Arte Zikalter | Sassuolo – Inter 0-7

23/09/2013, 21:08 |

Mirsevini tek rubrika e perjavshme ‘Topi i Arte zikalter’ ku cdo jave perzgjedhim 3 lojtaret me te mire te ndeshjes, dhe i vlersojme ata me pike. 5 pike per vendin e pare, 3 pike per vendin e dyte … Read More

FACE TO FACE (BALLE PER BALLE) – Bonolis: “Thohir? Moratti e ka pershtatur. Ja perse jam tifoz me Interin”

18/09/2013, 19:30 |

Fillon sot rubrika e re FACE TO FACE ne FcInterNews.it, e perjavshme qe ndihmon te njohe me mire raportin me ngjyrat zikalter te VIP ose te personazheve te botes se futbollit.

Me shume mundesi kur mendohet per nje … Read More

THE POLEMIC ONE – Dedikuar tifozeve te vegjel; Icardi, Ricky, Mazzarri: zbrisni me kembe ne toke.

18/09/2013, 19:00 |

Fillon sot rubrika THE POLEMIC ONE, nje rubrike e re e FcInterNews.it qe nuk do te kurseje asnje. Pa filtra dhe lojra fjalesh.

Po sa ju pelqente te flisnit ne fillim? Ofendoni, fishkelleni, gjykoni. Eshte e … Read More

TRA CALCIO E MERCATO (MES FUTBOLLIT DHE MERKATOS) – Goditja perveluese, mundesia e munguar dhe ajo enderr…

18/09/2013, 18:30 |

Fillon sot rubrika TRA CALCIO E MERCATO (MES FUTBOLLIT DHE MERKATOS), nje rubrike e re e FcInterNews.it, qe do te mbuloje temat e futbollit te luajtur te gershetuar me ate te merkatos.

Sezoni ka filluar. Inter … Read More

Topi i Arte Zikalter | Inter – Juve 1-1

18/09/2013, 16:56 |

Mirsevini ne rubriken e perjavshme Topi i Arte zikalter, edhe pse me pak vonese (per shkak te udhetimit ne Milano per Inter-Juventus nuk munda dot ta beja me shpejt kete rubrike). Ndeshjen e fundit vendosem qe me te … Read More

Capozucca: “Shume mire te rinjte e Interit. Dhe Longo…”

17/09/2013, 11:56 |

Nga studiot e Sportitalia Stefano Capozucca ka folur per nisjen optimale te kampionatit te skuadres se tij: “Nuk mendonim se do te benim nje nisje kaq te mire, per me shume ndaj nje skuadre me vlera si ajo e … Read More

Pogba: “Interi skuader e forte. Duhet te kemi kujdes”

12/09/2013, 21:02 |

I ardhur pas shenimit te nje goli me Francen e tij kunder Bjellorusise, Paul Pogba ka folur ekskluzivisht per mikrofonat e Sky Sport, per super ndeshjen e te shtunes: “Goli i pare me Kombetaren eshte gjithmone i bukur … Read More

Donati, deshire per Champions: “Nje sfide emocionuese”.

12/09/2013, 16:22 |

Mungojne pak dite nga fillimi i sezonit te ri te Champions League: nje moment i rendesishem per Giulio Donati, qe me Bayer Leverkusen, skuadren e tij te re, do te debutoje kunder Manchester United. Produkt i primaveres zikalter, … Read More

Crespo: “Mou eshte me i madhi. Deshtimi i tij ne Madrid…”

12/09/2013, 15:28 |

Hernan Crespo, ish sulmues i Interit ka folur per gazeten spanjolle Marca per ish-trajnerin Jose Mourinho. Ja dhe fjalet e tij: Mou ka bere nje pune shume te mire ne Madrid, por nuk pati suksesin sic kishte me Porton, … Read More

Drejt Inter-Juventus, i pabesueshmi Iuliano: “Mbi Ronaldon nuk ishte penallti…”

11/09/2013, 15:49 |

Intervista e dhene nga Mark Iuliano ne keto ore per Eurosport per shume njerez do te ngjaje e pabesueshme. Ai flet per ate qe ndodhi ne vitin 1998, per nje nga ndeshjet me te diskutuara te historise se … Read More

VIDEO – Maicon gabim “alla Gresko”, dhe le Julio Cesar te zbuluar…

11/09/2013, 15:25 |

Nje kthim mrapa me koke te portieri qe kthehet ne nje asist perfekt per Raul Meireles i cili e zhyt topin ne rrjete pa problem. Autori i gabimit eshte Maicon Duglas Sisenando i cili me kete veprim te … Read More

A Bola – Te gjithe ne sulm per Coentrao: edhe Interi po e mendon!

10/09/2013, 16:57 |

Fabio Coentrao, mbrojtesi portugez i Real Madrid ka treguar deshiren e tij hapur per tu larguar nga Madridi ne 2014, madje mezi po pret Janarin.

Ky lajm ka hapur nje gare te vertete per te fituar … Read More

Konte, probleme ne mbrojtje. Pa Barzagli dhe Caceres…

10/09/2013, 12:40 |

Eshte nje moment jo i mire per Juventusin. Ndeshjet e kombetareve i kane privuar Antonio Kontes dy lojtare (te demtuar) dhe te tjere ne dyshim. Ne infermieri kane perfunduar Vucinic dhe Caceres. Thuhet se per sulmuesin nga Mali Zi ka … Read More

Marchisio: “Interi eshte i forte, skuader solide. Nese i mundim…”

10/09/2013, 10:39 |

Mesfushori i Juventusit Claudio Marchisio ka besim tek Juventusi per sfiden ne San Siro kunder Interit te shtunen: “Interi na ka vene gjithmone ne veshtiresi, vitin e kaluar na munden dhe tani kane nje trajner te ri. Jane … Read More