Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 20, 2021

Scroll to top

Top

2,369 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Jovetic largohet: Milan ofron Poli, eshte edhe Bundesliga,Wolfsburg e Fiore…

CdS – Jovetic largohet: Milan ofron Poli, eshte edhe Bundesliga,Wolfsburg e Fiore…
  • On 22/12/2016, 11:33

“Tek Wolfsburg mund te perfshihet ne marveshjen per Luiz Gustavo, keshtu Inter i ka propozuar sulmuesin malazez skuadres gjermane”. Kete lajm ka publikuar sot Corriere dello Sport e cila futet dhe ne detaje: “Ne Gjermani JoJo pelqehet. I ka then Jo ofertave nga Kina dhe Inter eshte gati ta dergoj tek Fiorentina vetem nese ne huazim perfshihet blerja e detyruar per nje shifer afro 15 milion euro. Veshtire se Della Valle te jap Ok per kete operacion. Montella mendon per malazezin dhe mund te bej nje tentative. Interit do i ofrohet shkembimi Jovetic-Poli. Inter nuk do e pranoj kurresesi nje propozim te tille. Pritet edhe sulmi i Valencia pasi Prandelli duket i interesuar”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.