Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

4,159 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Kundër Palermos do të jetë 4-3-3, Rannochia në dyshim.

CdS – Kundër Palermos do të jetë 4-3-3, Rannochia në dyshim.
Rinor Sopaj

Mancini konfirmon rreshtimin 4-3-3, por duhet shqyrtuar gjendja e Rannochias.
Nuk ka dyshime thotë “Corriere dello Sport”, e cila shpall formacionin që do të zbresë në fushë kundër Palermos të dielën në mbrëmje.
Përpara Handanovic, mbrojtja do të përbëhet nga Nagatamo, Rannochia (Vidic ose Kuzmanovic në rast urgjent), Juan Jesus dhe Dodo.
Në mesfushë pritet të jetë Medel së bashku me Guarin dhe Brozovic. Ndërsa në repartin e sulmit, Icardi do të ketë mbështetjen e Shaqirit dhe Palacios.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.