Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,694 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Sot do shohim Erkin. Ne USA nuk do udhetojne 6 titullare…

CdS – Sot do shohim Erkin. Ne USA nuk do udhetojne 6 titullare…
  • On 14/07/2016, 11:45

Pas 0-0 me Wattens, sot Inter rikthehet ne fushe kunder CSKA sofia. Ky eshte rasti per te pare me vemendje mbrojtesin e ri zikalter Caner Erkin. “Skuadra me me shume tituj ne Bullgari nuk do jete nje test i lehte: jane nje skuader me nje grup te forte dhe kane mare rezultate pozitive kohet e fundit, pervec kesaj jane me para me pergatitjet pasi kan filluar shume me heret sesa zikaltrit. Per Icardin me shoke kjo nuk do jete nje ndeshje e lehte. Corriere dello Sport tregon se Mancini ka zyrtarizuar se lojtaret qe kane qene te impenjuar me kombetaret nuk do udhetojne me skuadren per ne USA, behet fjale per Banega, Medel, Murillo, Brozovic, Perisic dhe Eder te cilet do mberrijne te henen ne Riscone, me ta do qendroje edhe Andreolli.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.