Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 30, 2020

Scroll to top

Top

1,102 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Miranda titullar me Chievon. Me Skriniar qe rrezikon per kartona, nga minuta pare edhe Ranocchia?

Corriere – Miranda titullar me Chievon. Me Skriniar qe rrezikon per kartona, nga minuta pare edhe Ranocchia?
Inter Club Staff

De Vrij do te mungoje ndaj Chievos e ndoshta edhe ndaj Napolit me te gjitha gjasat.

Pastaj ndaj Chievos te mos harrojme edhe dy mungesat per shkak kartonash te D’Ambrosio dhe Brozovic.

“Keshtu, do i takoje Mirandes qe te luaje kunder veronezeve. Braziliani nuk ka minuta ne kembe qe prej kater ndeshjesh tashme. Ai ka qene titullar me Interin qe pesoi gol nga Milinkovic-Savic ne San Siro kunder Lazios.”

“Per sa i perket te tjerave, Interi ka dale tre here me rrjeta te paprekura kete sezon kur Miranda ka qene ne fushe.”

“Por duke qene se ndaj Chievos rrezikon edhe Skriniar nese mer nje karton te verdhe, pritet qe te luaje Ranocchia nga minuta e pare qe Skriniar te mos mungoje ne ndeshjen tjeter shume te rendesishme, ate ndaj Napolit.”

“Pa De Vrij nderkohe, Interi ka fituar gjashte ndeshje dhe ka humbur bese e duke barazuar ate ndaj Atalantes vetem nje muaj me pare. Edhe ai eshte nje mungese shume e rendesishme per kete Inter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.