Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,928 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Vonesa e Icardit, klubi eshte i irrituar: gjobe ne horizont?

Corriere – Vonesa e Icardit, klubi eshte i irrituar: gjobe ne horizont?
Inter Club Staff

Mauro Icardi mungoi dje ne rifillimin e stervitjes ne Appiano. 

Corriere dello Sport ka nenvizuar sot se Interi eshte irrituar per kete fakt:

“Klubi nuk e ka pritur mire kete lajm: as Asilio e as zevendesi i tij Baccin te cilet ishin dje ne Appiano nuk ishin te lumtur per kete fakt.”

“Por as Marotta me CFO Gardini. Sot kapiteni do te raportoje se cfare ka ndodhur perpara drejtuesve zikalter. Pritet qe per te te kete nje gjobe te majme pavarsisht se i eshte dhene leja te vije nje dite me vonese pasi u mor vesh se fluturimi i tij ishte me vonese.”

“Fluturimi nga Buenos Aires eshte nisur me vonese dhe per shkak te kesaj ai ka humbur fluturimin lidhes ne Madrid dhe duke qene se kane qene nente veta, nuk kane arritur qe te blejne bileta mjaftueshem duke bere qe ardhja ne Milano te shtyhet me nje dite.”

“Nderkohe Lautaro Martinez qe ka qene ne nje fluturim tjeter ka ardhur ne dreke dhe ka zhvilluar nje pune te personalizuar ne Pinetina.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.