Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 12, 2019

Scroll to top

Top

656 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

De Grandis: “Blerje per Interin? Une do mendoja per…”

De Grandis: “Blerje per Interin? Une do mendoja per…”
Andi Prifti

Per çfare blerjesh ka nevoje Interi ne janar? Opinionisti i Sky Sport Stefano De Grandis ka dhene mendimin e tij: “Nuk jam nje ekspert i madh merkatoje, por ajo qe mund te them eshte se diferencen e bejne gjithmone mesfushoret me kualitete, prandaj besoj se Interi duhet te jene ne kerkim te nje lojtari te tille. Dhe me pas, ndoshta, te provoje te gjeje nje alternative per Diego Milito, edhe pse ne formacion ndodhet Mauro Icardi.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.