Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

875 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio: “Gjithcka e konfirmuar, neser vjen ne Milano.”

Di Marzio: “Gjithcka e konfirmuar, neser vjen ne Milano.”
Xhorxh Gellci

Gjithcka e konfirmuar. Sipas asaj qe ka thene para shume pak minutash Gianluca di Marzio ne websitin e tij, “Rolando dhe Inter eshte nje operacion qe do te behet. Mbrojtesi i Portos do te vije neser ne Milano per te bere vizitat mjekesore dhe per te firmosur kontraten me shoqerine zikalter. Marreveshja eshte gjetur mbi bazen e nje huazimi me te drejte blerjeje. Ka qene nje zgjedhje e vete Mazzarrit, duke konsideruar demtimin e Samuel dhe mos-besueshmerine per momentin te Chivu. Ranocchia eshte i pashitshem, nuk ka asnje lidhje me operacionin Rolando.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.