Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 6, 2020

Scroll to top

Top

2,384 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Di Marzio – Oret po kalojne por ende nuk kemi nje marveshje. Oferta e Interit…

Di Marzio – Oret po kalojne por ende nuk kemi nje marveshje. Oferta e Interit…
Inter Club Staff

Hernanes eshte lojtari ne qender te merkatos, me nje te ardhme ndermjet Lazios dhe Interit. Presidenti zikalter Thohir gjendet ne Rome, por ne axhende nuk ka ndonje takim me Lotiton per mesfushorin Brazilian, ndryshe nga sa u perfol.

Per momentin nuk jane kushtet ekonomike qe marveshja te mbyllet: Oferta e Interit konsiderohet e ulet dhe nuk kenaq klubin bardhekalter qe kerkon vetem para dhe asnje lojtar ne kembim. Nese Interi deshiron Hernanes duhet te beje nje tjeter hap perpara, nje sforco te detyrueshme dhe decizive. Tratative e komplikuar, por po punohet. Oret po kalojne…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.