Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

610 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dodò: “Tripleta eshte e kaluara: duam te bejme historine tone! Numri 22 i Militos…”

Dodò: “Tripleta eshte e kaluara: duam te bejme historine tone! Numri 22 i Militos…”
Ardi Deda

Dodò ka folur ekskluzivisht ne Sky Sport per sezonin e ri, per ndeshjen ne Europa League dhe per numrin 22 qe tashme eshte i tiji.

Keto jane fjalet e tij: “Stjarnan? Duhet te kuptojme nga fillimi i ndeshjes si ti bejme levizjet, pak veshtiresi do te kete, nuk i njohim futbollistet. Inter i ri? Kemi pergjegjesine te bejme historine tone, historia e Tripletes eshte e kaluara. Tifozet e kujtojne me dashurine qe meriton, por duan gjithsesi nje skuader te re qe te fitoje. Numri 22 i Militos? Peshon si te gjithe, por i rendesishem eshte emri i Interit perpara, mbi gjoks, emri qe eshte prapa kalon, si te gjithe te tjeret. Perpara Militos e ka veshur dikush tjeter dhe pas meje do te jete dikush tjeter”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags