Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 23, 2019

Scroll to top

Top

2,521 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Milan-Inter, Pioli po mendon per nje 4-2-3-1 me Banega pas shpines se Icardi. Ne krah luan Perisic dhe Candreva…

Drejt Milan-Inter, Pioli po mendon per nje 4-2-3-1 me Banega pas shpines se Icardi. Ne krah luan Perisic dhe Candreva…
Juxhin Nebiaj

Interi i pare i Stefano Pioli me shume mundesi do hidhet ne fushe me nje formacion 4-2-3-1. Keshtu raporton edicioni online i Gazzetta dello Sport 4 dite perpara derbit te Madonnina kunder Milan. Ne kete ndeshje do debutoje edhe trajneri i ri Pioli, ish tekniku i Lazio do i besoje Ever Banega duke e vendosur pas sulmuesit te vetem Mauro Icardi, ne krahet e tyre do jete Candreva e Perisic. Ne qender te mesfushes do jete Medel-Joao Mario ndersa ne mbrojtje Ansaldi-Miranda-Murillo e Santon. Ne porte sigurisht Handanovic.

INTER (4-2-3-1): Handanovic; Ansaldi, Miranda, Murillo, Santon; Medel, Joao Mario; Candreva, Banega, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.