Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,508 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dybala dergon mesazhin e madh per Interin? “Po punoj per te ardhmen time. Por mund te them se ne Itali une…”

Dybala dergon mesazhin e madh per Interin? “Po punoj per te ardhmen time. Por mund te them se ne Itali une…”
Inter Club Staff

Nje assist i madh per Interin direkt nga Paulo Dybala. Pikerisht ashtu si ben ne fushe, Joya provon te dergoje drejt golit kesaj radhe… Interin.

Ai ka folur diten e djeshme per ESPN, pas ndeshjes se fituar nga Argjentina ndaj Italise ne Wembley,  ku ka thene fjale teper te rendesishme per te ardhmen.

“Jam shume i qete ne lidhje me te ardhmen time. Kam njerez qe punojne per te ardhmen time por edhe une po punoj gjithashtu.”

“Do te kem nje sistemim te ri. Vazhdoj te kem deshire qe te njoh kampionate te rinj, por une ne Itali jam shume mire.”

“Jam atje prej 10 vitesh, e njoh mire kete kampionat dhe me trajtojne si te isha nje italian…”, ka thene ai, duke derguar nje mesazh te qarte per Interin.

“Une jam i perqendruar tek Kombetarja ime tani, duhet te mendoj mire per te ardhmen time. Nuk kam vendosur asgje.”

“Eshte shume bukur te shenosh gol me Argjentinen. Sidomos ne nje finale. Jemi nje grup kaq i bukur ne kete moment.”

“Une dhe Lautaro? Lautaro eshte nje fenomen. Sot ka bere nej ndeshje te pabesueshme, nje gol te bukur dhe nje assist te madh. Por sot le te flasim vetem per kombetaren… (qesh).”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.