Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

807 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT NGA FRANCA – “Inter sapo ka bere nje oferte per nje TOP PLAYER boteror: ja detajet.”

E FUNDIT NGA FRANCA – “Inter sapo ka bere nje oferte per nje TOP PLAYER boteror: ja detajet.”
Inter Club Staff

Me siguri lajmi po qarkullon me shpejtesi ne te gjithe boten pas zyrtarizimit qe eshte bere pak dite me pare nga Manchester City.

Sergio Aguero do te largohet perfundimisht nga klubi aktual ne fund te sezonit pas dhjete vitesh dhe kjo do te ndodhe me parameter zero.

Per kete kane folur para pak minutash ne France ku me sa duket jane teper te bindur se per lojtarin ka bere nje oferte te rendesishme edhe Interi.

“Lojtari po kerkohet nga gjysma e Europes, por ai pelqehet shume edhe nga Paris Saint-Germain. Gjithesesi, nuk do te jete nje gare e lehte.”

“Interi qe eshte shume afer fitimit te Serie A po tenton gjithcka per te arritur te argjentinasi dhe e shikon si nje shans perfekt per merkaton e parametrave zero.”

“Mauricio Pochettino e pelqen shume ate dhe madje edhe ka komunikuar me Agueron, por ne Milano e kane gjithashtu seriozisht.”

“Deri me tani Aguero ka marre plot pese oferta: nga Inter, nga Chelsea, nga Manchester United dhe nga Barcelona pervec asaj te Paris Saint-Germain.”

“E ardhmja e tij do te vendoset ndermjet ketyre pese skuadrave dhe do te merret vesh shume shpejt”, shkruan FootMerkato ne keto minuta.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.