Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

297 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Endrra e Crvena Zvezda quhet Dejan Stankovic

Endrra e Crvena Zvezda quhet Dejan Stankovic
Andi Prifti

Zevendes-presidenti i Crvena Zvezda te Beogradit, Slavia Kokeza, ka folur per portalin Mondo per disa deshira te merkatos, mes te cileve eshte dhe ZiKaltri Dejan Stankovic: “Une kam tre endrra ne kete merkato. I pari eshte Milos Ninkovic, i dyti Dejan Stankovic dhe ne fund Marko Pantelic – raporton FcInterNews.It -. Nuk e di se sa te mundshem jane, por ne do ta provojme. Do te kerkojme te hyjme ne kontakte se shpejti.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.