Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,836 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Faqet e para te gazetave – Interi ne sulm, Candreva+Gabigol! Moratti: “Jemi anti-Juve”. Mancini, flitet per rinovim

Faqet e para te gazetave – Interi ne sulm, Candreva+Gabigol! Moratti: “Jemi anti-Juve”. Mancini, flitet per rinovim
Bujar Berishaj

Merkato, merkato dhe vetem merkato. Keto jane faqet e para te gazetave italiane:

GAZZETTA DELLO SPORT – Sinjale rikthimi. Interi ulerin. Candreva pune e kryer, Gabigol piste e nxehte. Moratti: “Jemi anti-Juve”. Eshte zyrtare transferimi i mesfushorit: 22 milione plus 3 bonuse per Lazion. Ausilio kthehet nga Brazili me talentin brazilian ne duar. 25 milione per Santosin, Juve eshte tejkaluar por nuk ndalet. Shkrihet akulli per Mancinin, flitet per rinovim.

CORRIERE DELLO SPORT – Inter ne sulm, Candreva dhe Gabigol. Klubi zikalter eshte cmendur, blihet lojtari i Lazios. Ausilio ne Brazil: me afer marreveshja per yllin e Santosit. Napoli me oferte te re per Icardin: 50 milione plus Gabbiadini.

TUTTOSPORT – Inter, e kryer per Candreva. Blitz per Gabigol. Italiani i Lazios i paguar 22 milione. Mision zikalter ne Brazil per te mbyllur te riun e Santos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.