Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

238 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

SHTYPI I DITES – “Flet Maicon: Si Interi im nuk ka. Nderkohe Lautaro…” (14 Mars 2018)

SHTYPI I DITES – “Flet Maicon: Si Interi im nuk ka. Nderkohe Lautaro…” (14 Mars 2018)
Inter Club Staff

Gazetat Italiane kete mengjes, 14 Mars 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport, shkruan ne faqen e pare te saj ndeshjen e madhe te dites se djeshme: “Interviste me ish-tripletistin e Interit. Maicon full Interizem. “Spalletti eshte garanci. Sa i forte qe eshte Skriniar.” Ndersa Ausilio ishte ne Rome dje per te ndjekur Bernard, Ferreyra dhe Strootman.”

La Gazzetta dello Sport

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport  nuk ka ndonje titull per zikalterit ne faqe te pare, por i kushtohet Romes dhe kualifikimit te saj ne Champions.

WhatsApp Image 2018-03-14 at 01.19.33

Ndersa gazeta torineze, Tuttosport shkruan ne brendesi te saj: “Inter, tani mund te kete probleme per De Vrij. Nderkohe Martinez do numrin 9.”

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.