Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

76 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcInterNews: “Inter futet fort ne garen per De Vrij”.

FcInterNews: “Inter futet fort ne garen per De Vrij”.
Inter Club Staff

“Qendermbrojtesi akoma nuk ka arritur akordin e rinovimit me Lazion, keshtu drejtuesit zikalter kane bere nje oferte prej 22.5 milion euro per 5 vite. 4,5 milion ne sezon. Kjo oferte duket goxha bindese dhe eshte me e larte nga oferta e klubit roman. Manchester United e Chelsea po e ndjekin situaten, por akoma nuk kane bere nje levizje konkrete”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.