Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

376 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcInterNews.it – Primavera, vjen nje lojtar i vitlindjes 96 nga Genoa.

FcInterNews.it – Primavera, vjen nje lojtar i vitlindjes 96 nga Genoa.
Ardis
  • On 02/09/2013, 12:47

Nje levizje e re per formacionin e Primaveres se Salvatore Cerrone: sipas asaj qe sjell FcInterNews.it, ne fakt, mund te futet ne skuadren e primaveres i riu trekuartist Michael Ventre. Djaloshi i vitlindjes 1996, me origjine nga Sanremo, tashme e ka pershendetur grupin e Genoas dhe eshte drejtuar per te arritur ne Milano dhe per te firmosur kontraten me zikaltrit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.