Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,211 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Look i ri i Icardit ne stilin Osvaldo!

FOTO – Look i ri i Icardit ne stilin Osvaldo!
Andi Prifti

Nje Mauro Icardi me look komplet ndryshe ai qe eshte prezantuar sot ne MADE Expo ne Rho per eventin e organizuar nga Oknoplast, sponsori i Interit, bashke me Hugo Campagnaro si te ftuar ne event. Nje gje tjeter e re jane dhe syzet e vendosura nga Icardi. Po ta shohesh me vemendje, kuptohet qe ngjan shume me bashkekombasin e tij Pablo Daniel Osvaldo.

4286af4990c450899bd324fb59f176b4-44458-1380805405

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.