Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,322 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ne Janar Interi do te kete para per te shpenzuar: Sulm per Nainggolan. Juventusi…

Ne Janar Interi do te kete para per te shpenzuar: Sulm per Nainggolan. Juventusi…
Inter Club Staff

Radja Nainggolan: Ja tek fillon serisht telenovela qe u la pergjysem pas merkatos verore. Mjaftoi nje fraze e Morattit per te rikthyer te gjitha zerat per mesfushorin Belg me origjine indoneziane: “Ardhja e Thohir do i mundesoje klubit zikalter te levize me me shume liri ne sesionin e ardhshem te merkatos (nuk do te behen investime te cmendura, por do te kete nje disponibilitet ekonomik goxha te madh, gje e cila nuk ishte ne vere, sepse merkato hyrese varej nga ajo dalese) shkruajne sot mediat Italiane.

Nainggolan ndiqet edhe nga Juve, qe mund ti ofroje atij te luaje ne Champions (gjithmone nese kualifikohet per ne fazen tjeter…), por jo nje vend titullari. Gje te cilen mund tja siguroje Interi, dhe qe eshte shume e rendesishme per vazhdimesine e tij dhe kombetaren Belge.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.