Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,459 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – WhoScored: Interi i Mazzarrit luan me mire se Barcelona!

FOTO – WhoScored: Interi i Mazzarrit luan me mire se Barcelona!
Inter Club Staff

Me mire se Barcelona, Atletico Madrid, Roma apo Napoli, Interi i 2013/2014 i stervitur nga Walter Mazzarri kete sezon po luan me mire se te gjithe.

Keto statistika i zbulon website WhoScored.com, i cili duke llogaritur parametrat e mbajtjes se topit, gjuajtjet ne porte, perqindjen e pasave te sakta, duelet ajrore te fituara, si dhe kartonat e verdhe apo te kuq, nenvizon se si zikalterit e kane noten mesatare 7,53, dhe statistikisht kane bere me mire se ekipet e tjera. Normalisht shume me mire edhe se rivalet e tyre Juventus…

Foto nga WhoScored.com

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.