Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

748 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Futbol Arena – Nuk ka Besiktas per Bernard: lojtari ka firmosur me Interin!

Futbol Arena – Nuk ka Besiktas per Bernard: lojtari ka firmosur me Interin!
Bujar Berishaj

Ne ditet e kaluara ne Turqi doli lajmi per transferimin e mundshem te Bernard te Besiktas nga 1 korriku sapo kontrata e tij me Shakhtar te perfundoj.

Nje transferim me parametra zero ne te cilin Interi punonte prej kohesh, por sipas burimeve zikalter gjithcka ishte bllokuar pas kerkesave te larta per komisione nga ana e agjenteve te lojtarit.

Pra, gjithcka e kryer me Besiktas?

Duket qe jo, te pakten sic thote Futbol Arena qe sipas burimeve te saj mbeshtet faktin qe anesori ka firmosur tashme nje para-kontrate me Interin dhe eshte akorduar per nje kalim te zikalterit.

Nje lajme megjithate per t’u konfirmuar, duke konsideruar faktin qe shkon ne nje tendence te kundert me zhvillimet e fundit te kesaj situate.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.