Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

814 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazetari i njohur italian zbulon: “Scudetto? Nje shoku im qe luan te Napoli me ka rrefyer se ata…”

Gazetari i njohur italian zbulon: “Scudetto? Nje shoku im qe luan te Napoli me ka rrefyer se ata…”
Inter Club Staff

Lufta Scudetto ne Itali eshte me nxehte se kurre dhe ne kete jave do te vendoset shume per sa i perket te ardhmes.

Perballe do te jete Juventusi me Interin por nga ana tjeter edhe skuadra e Napolit do te perballet me ate te Atalantes.

Asnje nga keto skuadra nuk deshiron qe te beje nje hap fals ne kete moment dhe faktoret qe mund te vendosin garen jane te shumte.

Nderkohe, diten e sotme, gazetari i njohur Marco Barzaghi ka folur per mikrofonat e Radio Kiss Kiss Napoli.

Ai ka dashur te jape mendimin e tij per situaten por ka treguar edhe se si perceptohet kjo situate nga skuadra e Napolit.

“Une kam nje mik te mire qe luan te Napoli dhe me ka thene se ne dhomat e zhveshjes, ne brendesi te skuadres atje jane te bindur per fitimin e Scudettos.”

“Madje ata jane te bindur se do e fitojne Scudetton nje jave perpara se te perfundoje kampionati. Keshtu me ka thene.”

“Ne brendesi te skuadres se Spallettit ka kete bindje mes lojtareve te cilet po besojne fort te titulli. Kete me ka thene ai por emrin nuk dua ta them.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.