Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,307 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Interi i endrrave te Mancinit ne Janar: 4-2-3-1 me dy perforcime!

Gazzetta – Interi i endrrave te Mancinit ne Janar: 4-2-3-1 me dy perforcime!
Inter Club Staff

Roberto Mancini do te kerkoje disa perforcime nga ana e Erick Thohir per Janarin dhe do te kete natyrisht perforcime me lojtare titullar.

Tekniku Italian nga Jesi do te deshironte tek Interi Aleksandar Kolarov, mbrojtes i krahut te majte te cilin e ka pasur nen urdhrat e tij tek City. Por Mancio enderron edhe Erik Lamela, i cili nuk eshte ambjentuar kurre tek Tottenham.

Sipas Gazzetta-s, ky do te ishte Interi i endrrave per Roberto Mancinin ne Janar:

Foto nga Gazzetta dello Sport.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.