Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 11, 2020

Scroll to top

Top

1,943 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Perfshihet M`Vila ne operacionin Livaja? Ausilio…

Gazzetta – Perfshihet M`Vila ne operacionin Livaja? Ausilio…
Ardis
  • On 14/05/2014, 13:36

“Dje ne mbremje, nderkohe, drejtori teknik Piero Ausilio eshte rikthyer ne Itali nga udhetimi ne Londer: per te, nje mision ne lidhje me sondazhet (per Lamela dhe Torres) por mbi te gjitha per shitjen e Marko Livaja, ne gjysem midis Atalantes dhe Interit. Destinacioni Rubin Kazan: Ausilio dhe dirigjentet e klubit rus jane takuar per te perfunduar operacionin mbi nje baze totale prej 6,5 milion dhe qe do te zyrtarizohet ne qershor. Dyshohet se Ausilio ka biseduar edhe per Yann M`Vila. Asnje pergjigje, keshtu objektivat ne mesfushe mbeten Javi Garcia dhe Behrami, William Carvalho (i kushtueshem), Casemiro dhe Mikel.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.