Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 20, 2019

Scroll to top

Top

2,262 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – San Siro me tifoze sot: rreth 30 mije do te jene prezent. Perseri do te kete BUU per…

Gazzetta – San Siro me tifoze sot: rreth 30 mije do te jene prezent. Perseri do te kete BUU per…
Inter Club Staff

Pas dy ndeshjesh skualifikim (e para me hyrjen e 11 mije femijeve), San Siro rikthehet e hapur per ndeshjen ndaj Lazios. 

Kesaj radhe ata qe do te mungojne jane Curva Nord e cila eshte e skualifikuar per koret kunder Koulibaly dhe kunder Napolit.

“Dje jane shitur rreth 25 mije bileta. Nuk do te jene as ultrasit e Lazios nuk do te jene prezent sepse kane zgjedhur te mos jene per solidaritet me zikalterit.

Kete gje e shpjegon Gazzetta dello Sport. Secondo anello arancio nderkohe do te jete e mbushur me banderolat e BUU (Brothers Universally United) ndersa ne pjesen ku rrijne ultrasit do te kete mesazhin #NoToDiscrimination“.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.