Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

4,498 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Gazzetta – Ja formacioni i mundshem ndaj Lazios sot: Candreva dhe Asamoah…

Gazzetta – Ja formacioni i mundshem ndaj Lazios sot: Candreva dhe Asamoah…
Inter Club Staff

Spalletti rikthehet tek 4-3-3. 

Pasi ka qene pothuajse i detyruar qe te luaje me 3-5-2 ne Torino ne kampionat, sot ndaj Lazios ne Kupen e Italise pritet qe te shikohet moduli i zakonshem.

Keshtu, Spalletti do te luaje me te njejtin formacion qe shkaterroi Lazion ne tetor ne Olimpico te Romes.

Sipas Gazzetta dello Sport do te rikthehet titullar Asamoah, Gagliardini, Borja Valero, Politano dhe Candreva.

Ky eshte formacioni i mundshem i Interit:

INTER (4-3-3): Handanovic; D’Ambrosio, Skriniar, Miranda, Asamoah; Gagliardini, Brozovic, Borja Valero; Politano, Icardi, Candreva.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.