Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 12, 2020

Scroll to top

Top

333 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Nainggolan perfekt: ja kur do te vije

GdS – Nainggolan perfekt: ja kur do te vije
Andi Prifti

Thohir eshte gjithmone dhe me afer, dhe me te edhe Radja Nainggolan. Mesfushori belg me origjine indoneziane -siç thuhet prej ditesh- eshte ne pritje te nje telefonate te Interit. Po ashtu dhe presidenti i tij Cellino qe nuk ka dashur ta çoje tek Roma (qe me pas shpenzoi per Strootman). Sipas La Gazzetta, lojtari “duket nje dhurate e perkryer per fundin e merkatos, por çmimi i kartonit te per momentin eshte jasht orbite.” Ne pritje te Thohir…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.