Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 26, 2019

Scroll to top

Top

1,019 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Roma insiston per Brozovic, por nuk eshte e vetmja…

Juxhin Nebiaj

Duket se interesi i Romes per Marcelo Brozovic nuk do te shuhet kollaj. Eshte nje nga objektivet kryesore te skuadres romane per sezonin e ardhshem. Corriere dello Sport tregon:

Miroslav Bicanic, agjenti i kroatit ka takuar disa here Sabatinin, hera e fundit ka ndodhur perpara 1 jave ne Milano. Eshte folur per disa mundesi zgjidhjesh. Brozovic eshte nje lojtare i Interit dhe mendohet se do te jete ai i sakrifikuari i madh i merkatos zikalter. Roma do te beje nje oferte vetem ne rast se largohet Pjanic, dhe mund te perdore parate qe duhet te mare nga shitja e Dodo. Mbi kroatin jane edhe Arsenal dhe Chelsea, Inter e vlereson te pakten 20 milion“.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.