Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,074 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Goal.es: “Rinovimi i Militos varet vetem nga nje kusht”

Goal.es: “Rinovimi i Militos varet vetem nga nje kusht”
Inter Club Staff

Sipas asaj qe zbulon portali spanjoll Goal.es, e ardhmja e Militos mund te mare dy rruge: Nga njera ane lojtari mund te rinovoje me Interin dhe te pergjysmoje rrogen, sepse kontrata e tij skadon ne qershor 2014, nderkohe nga ana tjeter mund te rikthehet ne Argjentine sic ka deshiruar gjithmone. Racing Club e pret me krahe te hapura pas me shume se 10 vitesh larg, por eshte per tu theksuar qe ndermjet tij dhe Interit nuk ka absolutisht asnje problem.

Nese pas rikthimit nga demtimi do te beje mire, atehere historia e tij zikalter mund te vazhdoje pa problem. Ne rast te kunder, Interi do i lere rruge te lire drejt rikthimit ne atdhe…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.