Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

972 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Guarin: “Mazzarri, personazhi i personazheve”

Guarin: “Mazzarri, personazhi i personazheve”
Bujar Berishaj

Nje mesazh ne Instagram qe ka interpretime te shumta mes raportit te Fredy Guarin dhe Walter Mazzarri.

Ne rrjetin social kolumbiani ka zgjedhur te publikoj nje foto te nje miku te tij ne shoqerine e “personazhit te personazheve WM”. Me keto fjale numri 13 e ka quajtur teknikun qe tani mund te kete ne dore fatin e tij.

Nderkohe, sot ka ardhur lenia jashte nga lista e te grumbulluarve te cilet do te perballen me Torinon ne Olimpico ne javen e pare te kampionatit te ri. Sinjale te ndryshme qe duket se kane cuar ne nje thyerje te pashmangshme.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags