Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

909 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Handanovic, cfare skenari nga Interi: “Nuk do te jete me titullar. Marotta ka vendosur qe duke filluar nga…”

Handanovic, cfare skenari nga Interi: “Nuk do te jete me titullar. Marotta ka vendosur qe duke filluar nga…”
Inter Club Staff

Ashtu si eshte bere me dije tashme, Inter, per sezonin 2022-2023, ka gjetur nje marreveshje me Andre Onana.

Ai do te jete portieri me i ri i Interit per serzonin e ri, duke marre keshtu vendin e Samir Handanovic qe sot eshte kapiteni i skuadres.

Per kete gje ka folur edhe calciomercato.com vetem pak minuta me pare, e cila ka treguar gjithashtu per planin dhe vendimin qe Marotta ka marre.

“Cfare te ardhme e pret Samir Handanovic ne Milano? Vetem nese nuk keni qene te vemendshem nuk e keni kuptuar ate qe do te ndodhe.”

“Samir Handanovic nuk do te jete me titullar tek Interi pasi Onana te vije ne Milano. Kjo do te ndodhe ne vere.”

“Onana do te behet menjehere portieri i pare i Interit dhe do te jete kamerunasi ai qe do te marre keshtu celesat e portes.”

“Marotta ka vendosur qe te investoje te Onana me parameter zero qe ne veren e kaluar kur e ardhmja e Handanovic nuk vihej fare ne diskutim dhe kjo tregon se ai ka pare i vendosur drejt se ardhmes me kete vendim.”

“Nderkohe, Handa do te marre nje oferte nga Interi per te qendruar ne Milano si portier i dyte direkt pas Onana. Gjithcka do te varet nga slloveni me pas.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.