Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

290 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Barella flet pak ore perpara ndeshjes: “Po, eshte e vertete: humbem njerez si Lukaku dhe Hakimi. Por Inter…”

Inter, Barella flet pak ore perpara ndeshjes: “Po, eshte e vertete: humbem njerez si Lukaku dhe Hakimi. Por Inter…”
Inter Club Staff

Vetem pak minuta me pare, per mikrofonat e Sport Mediaset, Nicolo Barella ka dhene disa fjale per ndeshjen e sotme.

Lojtari i Interit ka folur per momentin zikalter ne vecanti dhe ka treguar se ky Inter ka tejkaluar cdo veshtiresi.

“Me siguri ne jemi te bindur per aftesite tona. Kemi bindjen e nje skuadre qe ka fituar Scudetton dhe po ben gjerat mbare.”

“Kjo gje shihet cdo dite. Eshte nje kenaqesi te besh pjese ne kete skuader per menyren se si te gjithe plotesojme njeri-tjetrin.”

“Ne Champions kemi kaluar turin dhe ne Serie A kemi rihapur gjithcka. Kjo nuk eshte pak per nje skuader.”

“Po, eshte e vertete qe kemi humbur njerez te rendesishem si Lukaku apo Hakimi, por tek Interi kane ardhur po aq shume lojtare te forte.”

“Inter eshte nje skuader e kompletuar ne cdo repart. Jemi nje skuader e bukur dhe mbi te gjitha, nje grup i bukur.”

“Jam shume i lumtur ketu dhe tani dua ta tregoj gjithmone e me shume ne fushe lumturine time per te veshtur kete fanelle.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.