Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

7,654 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ideja e Cmendur e Inter: Shkembim koke me koke Joao Mario-Draxler. Di Maria…

Ideja e Cmendur e Inter: Shkembim koke me koke Joao Mario-Draxler. Di Maria…
  • On 02/08/2017, 9:37

Efekti i transferimit te Neymar ne Paris, mund te sjell te reja edhe ne merkaton e Inter. Sic raporton Corriere dello Sport, klubi francez ka piketuar Joao Marion. Inter eshte pergjigjur shume qarte: Na jepni Julian Draxler.

Kjo eshte dicka e veshtire, pasi Al-Khelaif e pelqen shume Draxler dhe veshtire se e lejon te largohet. Me i mundshem eshte Di Maria, i cili me shume mundesi do largohet pasi ne sulm ka nje mbipopullim.

Nuk mungojne as alternativat, nje emer tjeter qe i pelqen zikalterve eshte Rabiot, por ky konsiderohet si lojtari kyc ne skemat e Emery. Edhe Pastore eshte nje alternative pasi Sabatini e njeh qe nga koha e Palermos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.