Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

721 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter-Bacca: te henen rezultatet e ndermjetesuesit…

Inter-Bacca: te henen rezultatet e ndermjetesuesit…
Bujar Berishaj

Erick Thohir i ka idete e qarta: Javier Hernandez eshte i preferuari dhe kush e di meksikani mund te mos jete perforcimi i vetem per sulmin e Walter Mazzarrit.

Nje mundesi ideale per ta diskutuar kete tratative mund te jete miqesorja mes Inter dhe Manchester United ne Guinnes International Champions Cup, ku mund te konstatohen qellimet e verteta te Van Gaal mbi Chichariton.

Kapitulli Carlos Bacca: Sic shkruan Corriere dello Sport, te henen shoqeria zikalter do kete mesuar rezultatin e misionit spanjoll. Ne rast se Sevilla do pranonte nje huazim ose nje pagese te shtyre (hipoteze e mundshme) me perfshirjen e nje lojtari (Kuzmanovic ose Botta) situate mund te kete nje pershpejtim te shpejte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags