Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

501 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare gjesti nga Leris, lojtari qe demtoi dje D’Ambrosion: “Me fal shume Danilo. Une jam nje…”

Inter, cfare gjesti nga Leris, lojtari qe demtoi dje D’Ambrosion: “Me fal shume Danilo. Une jam nje…”
Inter Club Staff

“D’Ambrosio ka pesuar nje lendim ne ligamentin e gjurit te majte”. Ky ka qene lajmi i keq i marre vesh diten e sotme per Danilo D’Ambrosio.

Ai tashme pritet te qendroje jashte fushave te lojes per nje periudhe te konsiderueshme, qe mund te arrije edhe ne me shume se nje muaj.

Por me sa duket, lojtari i Sampdorias, Leris, ai qe nderhyri shume keq ndaj italianit, eshte penduar shume per ate faull.

Ai eshte shprehur shume i keqardhur diten e sotme, duke i kerkuar flaje edhe publikisht Danilos ne rrjetet sociale.

“Kam bere nje nderhyrje me vonese, por une jam nje lojtar qe nuk do doja kurre ta beja dicka te tille qellimisht.”

“Me fal shume Danilo. Shpresoj qe te mos kesh pesuar asgje te rende dhe uroj te rikthehesh sa me shpejt ne fushen e lojes”, ka shkruar ai.

Por nuk ka munguar edhe pergjigja e Danilo D’Ambrosio pak minuta me vone duke e treguar edhe njehere se eshte nje njeri i madh:

“Jane gjera qe ndodhin, nuk kemi cfare te bejme. Faleminderit per mesazhin Leris. Do te rikthehem shume shpejt.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.