Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

672 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, cfare po ndodh? “Perisic largon zerat per Juventusin po Gazzetta eshte e bindur: e ka bere sepse…”

Inter, cfare po ndodh? “Perisic largon zerat per Juventusin po Gazzetta eshte e bindur: e ka bere sepse…”
Inter Club Staff

La Gazzetta dello Sport diten e sot vazhdon me te sajen dhe Ivan Perisic e jep shume prane klubit te Juventusit.

Madje ata nuk kane marre parasysh as postimin e djeshem te lojtarit kroat qe ka qene nje shenje per tu larguar nga zerat e merkatos.

“Ne kete moment, Perisic eshte shume prane Juventusit sepse ai ka rene dakord me ta per 6 milione euro ne sezon.”

“Ai dje ka tentuar qe te largoje keto zera, por nga Juventusi e japin te sigurt nje kalim te tij ne Torino pas perfundimit te sezonit.”

“Gjithesesi, ai reagim i Perisic diten e djeshme ka qene nje detyre me shume nga ana e tij per te shuar pak zerat e largimit.”

“Kjo sepse tifozet zikalter jane zhgenjyer jo pak edhe me ato deklarata te tij direkt pas nje finale te fituar ndaj Juventusit.”

“Nderkohe, perpara eshte edhe takimi qe lojtari do te kete me Marotten dhe Ausilion per te pare mundesine e rinovimit.”

“Por ne Torino betohen: Perisic do te shkoje te Juventusi, e japin si nje ceshtje te mbaruar. E nderkohe nga Interi thone se asgje nuk ka perfunduar. Te presim e te shohim.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.