Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

422 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Conte ka marre nje lajm shume te mire: “Ndaj Bolognes do te shohim ne fushe edhe…”

Inter, Conte ka marre nje lajm shume te mire: “Ndaj Bolognes do te shohim ne fushe edhe…”
Inter Club Staff

Me sa duke Antonio Conte ka marre nje lajm shume te mire qe sot ne mengjes nga stafi zikalter.

Pas kontrolleve te bera, Samir Handanovic do mund te luaje qe nga minuta e pare ndaj Bolognas ne fundjave.

Lojtari ka dale negativ ne tamponin molekular dhe tashme eshte i sheruar nga Covid19, por ai ka bere edhe disa teste shtese per te pare se si eshte fizikisht.

Keto teste kane dhene pergjigje shume te mira, dhe Conte e ka marre menjehere lajmin nga stafi e keshtu Handa do te jete ne fushe rregullisht.

Lojtari diten e djeshme ka bere nje stervitje individuale dhe tashme eshte shume mire dhe nga neser pritet te stervitet me grupin.

Sipas te perditshmes, per tre lojtaret e tjere te prekur (D’Ambrosio, De Vrij dhe Vecino), “shpresa eshte qe te jene te pakten ne stol.”

“Gjithesesi, Conte nuk eshte shume i shqetesuar per ta duke pare edhe se Interi ka tre ndeshje ne tete dite. Do te kete mundesi per te gjithe.”

“Por per tranjerin zikalter, Handanovic eshte nje njeri i pazevendesueshem ne njembedhjeteshen e pare te zikalterve.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.