Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

561 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, nje tifoz i shkruan Steven Zhang: “President, te lutem qendro”, nderkohe ai i kthen pergjigje…

Inter, nje tifoz i shkruan Steven Zhang: “President, te lutem qendro”, nderkohe ai i kthen pergjigje…
Inter Club Staff

Rrjetet sociale dihen tashme, jane kthyer ne nje realitet dhe shpesh here mund te tregojne edhe gjera per sa i perket te ardhmeve.

Ndonjehere nje gjest shume i vogel ne keto rrjete sociale vlen me shume edhe se ndonje komunikate zyrtare. Ndonjehere ama.

Gjithesesi, le te rikthehemi te ajo qe ka ndodhur sot dhe FcInterNews.it ka zbuluar vetem pak minuta me pare.

“Ne postimin per logoin e re te Interit, kur ka ardhur ora e Steven Zhang, presidenti eshte dukur shume aktiv neper rrjete sociale.”

 Instagram

“Ne mesin e qindra komenteve qe per hir te vertetes duhet te thuhet se kane qene shume pozitive ne drejtimin e tij, ka pasur edhe nje lutje.”

“Nje nga tifozet e Interit i ka kerkuar Presidentit zikalter qe te qendroje me nje “Te lutem President qendro tek Interi”.”

“Nderkohe, nuk ka munguar as pergjigja e Presidentit te Interit i cili i ka komentuar menjehere ne kembim dy zemra: njeren te zeze dhe njeren te kalter.”

“Nje tregues ky qe ai deshiren e ka qe te qendroje ne Milano: a do te ndodhe keshtu? Vetem koha do e tregoje kete gje.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.