Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

2,460 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

INTER, E SIGURT – “Pas Bolognes, totalisht i sigurt largimi i lojtarit nga Milano: nuk ka me asnje shans qe…”

INTER, E SIGURT – “Pas Bolognes, totalisht i sigurt largimi i lojtarit nga Milano: nuk ka me asnje shans qe…”
Inter Club Staff

Me sa duket, Bologna-Inter ka shenuar njehere e mire fatin e nje lojtari ne skuadren zikalter dhe nuk ka me kthim prapa.

Per kete gje flet diten e sotme FcInterNews.it, e cila flet per nje vendim te klubit zikalter qe nuk ka me kthim prapa.

“Po flasim per Ionut Radu, qe keto dite e ka pasur shume te veshtire te harroje ate qe ka ndodhur me Bolognen rreth nje jave me pare.”

“Ai gabim do e ndjeke si nje fantazem ne karrieren e tij per shume vite, por me sa duket, aty eshte shenuar edhe fundi i aventures tek Inter per te.”

“Tashme eksperienca zikalter eshte mbyllur, dhe ashtu si eshte thene edhe bga Oscar Damiani, per te po kerkohet nje sistemim.”

“Inter do te donte ta shiste, por ne mungese ofertash, mund ta huazoje per nje sezon te plote te ndonje skuader ne Serie A.”

“Lecce per shembull ka portierin Gabriel ne skadence, dhe Corvino e ka bere nje sondazh disa dite me pare per rumunin.”

“Nderkohe, nese Atalanta nuk do e lere Marco Carnesecchi ne huazim te Cremonese, atehere Radu mund te jete nje mundesi e mire.”

“Ai gabim ne fakt peshon edhe per Interin, qe do e kete te veshtire te gjeje nje bleres per te, pas dy sezonesh si zevendes ne Milano.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.