Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

597 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, gati edhe nje shitje surprize? “E sigurt qe do te shitet perpara 2023. Klubi nuk e llogarit me per…”

Inter, gati edhe nje shitje surprize? “E sigurt qe do te shitet perpara 2023. Klubi nuk e llogarit me per…”
Inter Club Staff

Veren e ardhshme me shume mundesi Inter do te ndermarre nje revolucion te vogel per sa i perket skuadres.

Nga klubi zikalter do te largohen disa lojtare qe nuk kane gjetur hapsira ne kete sezon, por kryesisht ata lojtare qe nuk kane te ardhme ne Milano.

Dy nder ta jane edhe Vidal dhe Vecino, me kete te fundit qe me shume mundesi mund te largohet qe ne kete merkato.

Por Vidal do te prese fundin e sezonit. Gjithesesi, ata te dy nuk jane te vetmit sepse ka edhe nje emer surprize sipas La Gazzetta dello Sport.

“Nje emer surprize qe Inter ka vendosur te largoje ne vere eshte ai i Roberto Gagliardinit qe duket se ka marre nje kryq per te ardhmen.”

“Eksperienca e tij ne Milano duket se ka ardhur ne fund dhe Gagliardini ne Milano eshte e komplikuar te imagjinohet pas veres se 2022.”

“Inter nuk e shikon aspak si nje element qe mund te besoje per te ardhmen dhe me shume mundesi do te kerkohet nje sistemim per te.”

“Me e thjeshte keshtu te imagjinohet nje shitje perpara fundit te kontrates se tij qe skadon ne vitin 2023. Aventura e tij duket se ka arritur ne fazen finale me Interin.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.