Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

732 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, gjithcka gati per asamblene: Dje mbasdite Thohir dhe Boolingbroke…

Inter, gjithcka gati per asamblene: Dje mbasdite Thohir dhe Boolingbroke…
Inter Club Staff

Pritje e madhe ne shtepine Inter per asamblene qe eshte ne program per neser.

Dje mbasdite ne hotelin ne qender te Milanos te zgjedhur nga Thohir dhe Kinezet per takimin, ka pasur nje takim fillestar per te diskutuar disa detaje te vogla per sa i perket dites se neserme.

Pervec gjerave organizative per asamblene e te nesermes ne mengjes, ka pasur nje takim te vogel ndermjet delegacionit nga Nanjing  dhe Thohir, Bolingbroke, Williamson dhe drejtuesit e pjeses teknike (drejtori gjeneral Gardini, drejtori sportiv Ausilio dhe drejtori i te rinjve Samaden).

Ka pasur nje prezantim te pergjithshem te te gjitheve me njeri tjetrin dhe argumenti merkato u prek pak sepse vetem kur te jene gjerat me te qarta per sa i perket sponsorizimeve qe do te vijne nga Kina, drejtuesit do ta kuptojne me mire situaten dhe marzhin e levizjes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.