Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 17, 2021

Scroll to top

Top

1,490 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Erkin thote boll: “Lajme te paverteta. Nuk do te shitem dhe do te luaj me Interin sezonin qe vjen!”

Inter Club Staff

“Kohet e fundit kam degjuar te flitet per Besiktas dhe Galatasaray dhe nje tufe me skaudra te huaja. Por lajmet nuk jane te verteta aspak. Ne sezonin e ri do te luaje me Interin”. 

Caner Erkin i pergjigjet keshtu te gjithe zerave per nje shitje te menjehereshme te tij nga ana e klubit zikalter qe te lirohet nje vend per ekstrakomunitaret. Ish mbrojtesi i Fenerbahces perserit edhe nje here se do te luaje ne Milano dhe kete gje e thote i sigurte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.